Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příspěvky The Deaths Legion
ovládá

WoW Free Server MistiQ

(dále jen TDL)


Je 21:00 a nad Lakeshire zapadá slunce.. Pár členů aliance si neohroženě dodělávají Qstíky a netuší co přichází, je tu peklo peklo.. ve městě už prozkoumávájí situaci neviditelí roguové a postřechách behají hunteri z magy za kopcem čeká 20 jejich druhů, dostávají pokyn a vyrážejí.

 

I tohle můžete prožít pokud se přihlásíte do naší quildy TDL.. Stačí jen whispnout Jimbik (/w Jimbik), Geba,Bengal, Ambrousius a zeptat se na více informací.. v naší quildě si nikdy nebudete připadat sami, poněvadž už dnes má 100 členů

 

S pozdravem FlameFall/Ealendir
NEZEZTRÁCEJTE NADĚJI, ALE VYTVÁŘEJTE SI JI!!!!!

Čas, horda či aliance, někteří si myslí, že čas je rozhodující ve válce, ale když se střetnou dvě stejně silné armády, tak to vypadá jinak. V tomto příběhu rozhodují hrdinové, jednotliví hrdinové, kteří dokážou rozhodnout průběh bitvy, ve zlomku vteřiny!!! Buďte jedním z nich, jedním z uznávaných marshalů, vojevůdců a buďte uznávanější než GM, buďte  svými pány, dokažte, že je v každém z vás něco víc, než jen obyčejný hráč a závislák. Dokažte, že můžete být Já, vlastní osobností… Naše gilda TDL je jen malý krůček k pomoci, zbytek závisí na vás.

S pozdravem GrayenVitezstvý minulých bitev....


V daleké minulosti soupeřily dvě mocné guildy o vládu nad celou hordou však zvítězit mohla jen jedna a ta se pod vladou Cermana rozpadla na několik územních celku jeden znich ovládnul mohutný Vladce Jimbo, zvanyý také OsuD. Byl to skvělý válečník a muž plný zármutku. Proto se také rozhodl sjednotit nejlepší valečníky a vytvořit tak Guildu všech Guild. Když v noci hvězdy zapadly zdal se Jimbovi zlý sen o smutku a o zkáze a o výhře aliance nad hordou, to však hordsky válečník z Guildy The Deaths Legion nedokázal přenést přes své statečné srdce a povolal své nejvěrnějši valečniky do boje, aby vybojovali nezapomenutelné vítězství nad alianci, uskutečnila se ukrutná bitva, avšak horda prohrála a jen vy můžete obnovit slávu naši guildy Guildy The Deaths Legion, která má v sobě tradici i smutek a plno vytězsvtí. Jen vyvolení vztoupí a okusí jak je krasné vítězství, ale také jak těžce se snáší poražka.

S pozdravem Alerronoiana